Gražesnės nuotraukos

Ketvirtadienis, 23 Gruodis 2010 15:40 administratorius
Spausdinti PDF

Skaitmeninės nuotraukos išeis gražesnės jeigu naudosite "Plug-In-Suite". Tai specialus "Pluginas" diegti į Adobe Photoshop programą. Įdiegus šią programą, Photoshope atsiranda papildomas meniu „OnONE“. Joje galima pritaikyti nuotraukai įvairiausius rėmelius, ekspozicija, automatiškai įdiegiama įvairių variacijų nuotraukoms pagyvinti arba atitinkamai paredaguoti pagal stilistiką. Rekomenduoju pasinaudoti. CS5 pluginas neveikia, čia reiktu naudoti "Perfect Photo Suite 5.5" (http://www.ononesoftware.com/)

 

Geriausia fotografo knyga

Trečiadienis, 01 Gruodis 2010 14:50 administratorius
Spausdinti PDF

Geriausia fotografo knyga - yra fotoaparato naudojimosi instrukcija. Ji pirma turėtų būti perskaityta pradedant fotografuoti. Ją verta perskaityti nuo pradžios iki galo. Tik čia nurodyti visi fotoaparato nustatymai ir techninės charakteristikos. Perskaičius naudojimosi instrukcija reiktų būtinai skaityti kitų autorių knygas, ypač jeigu bandote mokytis savarankiškai. Šiuo metu populiarios knygos yra - Skaitmeninė fotografija (jų jau trys), rekomenduoju.

 

Supaprastinkite fotografavimą

Antradienis, 26 Spalis 2010 09:26 administratorius
Spausdinti PDF

„Adobe® Photoshop® Lightroom® 3“ programinė įranga padės jums išnaudoti puikiausias fotografijos galimybes, nesvarbu, ar tobulinate vieną nuotrauką, ieškote dešimt, apdorojate šimtus ar tvarkote tūkstančius. Sukurkite nepakartojamų vaizdų, kurie pakerėtų žiūrovus. Eksperimentuokite be baimės naudodami tobuliausius redagavimo įrankius, įskaitant ir pasaulinės klasės triukšmo sumažinimą. Lengvai tvarkykite savo nuotraukas. Pristatykite savo darbą elegantiškuose spaudiniuose ir skaidrių demonstravimo filmukuose su muzika arba populiariose nuotraukų dalijimosi svetainėse. Viskas vienoje sparčiai veikiančioje, intuityvioje taikomojoje programoje.

Informacijos šaltinis: http://www.adobe.com/

 

„Lightroom“ ir „Photoshop“

Sekmadienis, 31 Spalis 2010 11:36 administratorius
Spausdinti PDF

Kartu naudodami „Lightroom“ ir „Photoshop“ kaip visapusišką skaitmeninės fotografijos sprendimą susitvarkysite net su pačiais sudėtingiausiais projektais, įvykdysite kliento reikalavimus arba savo fotografijai suteiksite visiškai naujų kūrybinių savybių. „Lightroom“ – tai universali skaitmeninės fotografijos priemonė, suteikianti visas funkcijas, kurių reikia veiksmingai redaguoti, tvarkyti ir demonstruoti nuotraukas.

Skaityti daugiau...
 

Ką daryti jeigu neturite Photoshop programos?

Šeštadienis, 16 Spalis 2010 00:13 administratorius
Spausdinti PDF

GIMP (GNU Image Manipulation Program) – laisva daugiaplatformė piešimo programa. Daugiausiai skirta taškinės grafikos iliustracijų manipuliavimui, tačiau yra ir minimalus vektorinio manipuliavimo palaikymas, paprastai GIMP naudojama nuotraukoms bei kitoms iliustracijoms (pvz., reklamoms) modifikuoti (dydžiui ar spalvoms keisti, nereikalingiems elementams maskuoti ir pan.), logotipams bei kitoms iliustracijoms kurti, programa taip pat galima sukurti animuotas iliustracijas.

Skaityti daugiau...
 

Puslapis 2 iš 3

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 Sekantis > Pabaiga >>
   Pagrindinis